نت شکن : محاسبه رایگان شبا
نت شکن

نت شکن

آخرین فیلتر‌شکن (اینترنت برای همه یا هیچ‌کس)

محاسبه رایگان شبا

محاسبه  کد شبا تمامی بانک‌ها با یک کلیک
شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار «شبا» نامیده می‌شود، شماره‌ای است 24 رقمی مطابق با استاندارد ISO-13616 که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌کند.
آشنایان و طرف‌های تجاری شما با استفاده از «شبا» می‌توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند.
در این بخش می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی شماره شبای مربوط به آن را دریافت کنید.

در این بخش میتوانید شماره شبا بانک صادرات و سایر بانک‌ها را محاسبه نمایید.

درباره بانک صادرات:

بانک صادرات ایران به‌عنوان یک بانک خصوصی و به‌صورت سهامی عام با نام «بانک صادرات و معادن ایران» در 15 شهریورماه سال 1331 در اداره ثبت شرکت‌ها تأسیس شد و در 22 آبان سال 1331 با 13 نفر کارمند شروع به کار کرد. اولین شعبه این بانک در بازار تهران 22 آبان 1331 آغاز به کار کرد.
 
اولین شعبه خارج از کشور صادرات در سال 1340 در هامبورگ آلمان تأسیس و پس‌ازآن شعب خارجی این بانک یکی پس از دیگری افتتاح شدند. هم‌اکنون بانک صادرات ایران مالکیت بانک مستقل دایر در خارج از کشور (بانک صادرات تاشکند، لندن PLC، فیوچر بانک بحرین و آرین بانک افغانستان) را در اختیار دارد و علاوه بر این، واحدهای بانکی متعلق به این بانک در اروپا و آسیا بیش از 20 واحد است.
بانک صادرات ایران در حال حاضر عنوان گسترده‌ترین شبکه شعب بانکی ایران را با داشتن بیش از 2700 شعبه فعال در اختیار دارد.
بانک صادرات ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در سال 1358 در اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی، «ملی» اعلام شد و پس از 30 سال در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی، در 19 خردادماه سال 1388 به جرگه بانک‌های خصوصی پیوست.