نت شکن : محاسبه رایگان شبا
نت شکن

نت شکن

آخرین فیلتر‌شکن (اینترنت برای همه یا هیچ‌کس)

محاسبه رایگان شبا

محاسبه  کد شبا تمامی بانک‌ها با یک کلیک
شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار «شبا» نامیده می‌شود، شماره‌ای است 24 رقمی مطابق با استاندارد ISO-13616 که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌کند.
آشنایان و طرف‌های تجاری شما با استفاده از «شبا» می‌توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند.
در این بخش می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی شماره شبای مربوط به آن را دریافت کنید.

در این بخش میتوانید شماره شبا بانک سرمایه و سایر بانک‌ها را محاسبه نمایید.

درباره بانک سرمایه:

بانک سرمایه در تاریخ 4 دی‌ماه 1384 تحت عنوان شرکت بانک سرمایه (سهامی عام) ثبت و به‌عنوان ششمین بانک خصوصی ایران با مجوز 18 دی 1384 از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران عملاً فعالیت خود را در عرصه بانکداری کشور آغاز کرده است.
در اسفندماه سال 1384 سه شعبه این بانک به ترتیب در شهرهای مشهد مقدس، تهران سید جمال‌الدین اسدآبادی، شیراز شمالی شروع به کارکرده است.
بانک سرمایه در وب‌سایت خود هدف از تأسیس این بانک را این‌گونه بیان کرده است:
«بانک سرمایه با بهره‌مندی از تجارب و تخصص و دانش علمی و عملی ارزشمند صاحب‌نظران اقتصادی دست‌اندرکاران پولی و بانکی کشور، با اهداف ذیل شروع به فعالیت نموده است.
جذب و به‌کارگیری سرمایه‌های سرگردان و تخصیص بهینه آن در جهت تأمین نیازهای مالی بخش‌های مختلف اقتصادی در چارچوب قانون عملیات بانکی بدون ربا و به فضل خداوند سبحان ارتقاء بانکداری اسلامی»