نت شکن : محاسبه رایگان شبا
نت شکن

نت شکن

آخرین فیلتر‌شکن (اینترنت برای همه یا هیچ‌کس)

محاسبه رایگان شبا

محاسبه  کد شبا تمامی بانک‌ها با یک کلیک
شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار «شبا» نامیده می‌شود، شماره‌ای است 24 رقمی مطابق با استاندارد ISO-13616 که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌کند.
آشنایان و طرف‌های تجاری شما با استفاده از «شبا» می‌توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند.
در این بخش می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی شماره شبای مربوط به آن را دریافت کنید.

در این بخش میتوانید شماره شبا بانک اقتصاد نوین و سایر بانک‌ها را محاسبه نمایید.

درباره بانک اقتصاد نوین:

بانک اقتصاد نوین، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است که در سال 1380، به‌عنوان نخستین بانک خصوصی ایران، پایه‌گذاری شد. بانک اقتصاد نوین اولین بار در تاریخ 29 تا 31 تیرماه سال 1380، بر اساس مجوزهای مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد
 
بانک اقتصاد نوین در سال مالی 1391 با درآمدی بالغ‌بر 35 هزار میلیارد ریال، به‌عنوان دهمین بانک بزرگ ایران بر پایهٔ میزان درآمد، شناخته شد. این بانک همچنین در فهرست 100 شرکت برتر ایرانی، رتبهٔ 37 را به خود اختصاص داد. بانک اقتصاد نوین، نخستین ارائه‌دهندهٔ خدمات بانکداری اختصاصی در ایران بود.
 
بانک اقتصاد نوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، بر اساس مجوزهای مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام نمود. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصاد نوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.