نت شکن : محاسبه رایگان شبا
نت شکن

نت شکن

آخرین فیلتر‌شکن (اینترنت برای همه یا هیچ‌کس)

محاسبه رایگان شبا

محاسبه  کد شبا تمامی بانک‌ها با یک کلیک
شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار «شبا» نامیده می‌شود، شماره‌ای است 24 رقمی مطابق با استاندارد ISO-13616 که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌کند.
آشنایان و طرف‌های تجاری شما با استفاده از «شبا» می‌توانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند.
در این بخش می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی شماره شبای مربوط به آن را دریافت کنید.

در این بخش میتوانید شماره شبا بانک قرض‌الحسنه رسالت و سایر بانک‌ها را محاسبه نمایید.

درباره بانک قرض‌الحسنه رسالت:

بانک قرض‌الحسنه رسالت اولین بانک قرض‌الحسنه خصوصی در ایران است که درگذشته و از سال 1376 به‌صورت صندوق قرض‌الحسنه رسالت فعالیت می‌کرد
بسیاری از صندوق‌های قرض‌الحسنهٔ خرد و مؤسسات قرض‌الحسنه در طول فعالیت قرض‌الحسنهٔ رسالت، با دستور بانک مرکزی در این بانک ادغام شدند.
 
در وب‌سایت بانک قرض‌الحسنه رسالت هدف از تأسیس این بانک را «ترویج بانکداری اسلامی و افزایش تعداد تسهیلات به سپرده‌گذاران خود و همچنین ارائه خدمات نوین بانکی» عنوان کرده است.
 
از دیگر اهداف تعیین‌شده برای این بانک «ایجاد مشاغل خرد با حداقل هزینه تمام‌شده است. همچنین کم کردن هزینه تسهیلات بانکی» است.
 
شعار این بانک «بانکی اجتماعی با خدماتی نوین» است، مسئولان این بانک مدعی‌اند «بانک قرض‌الحسنه رسالت بانکی غیرتجاری و اجتماعی است، که به دنبال جذب اعتبارات و منابع قرض‌الحسنه و پرداخت آن در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه در جهت گره‌گشایی از امور محرومان و نیازمندان جامعه» است.