نت شکن : سوالات متدوال
نت شکن

نت شکن

آخرین فیلتر‌شکن (اینترنت برای همه یا هیچ‌کس)

سوالات متدوال

چطور به شما اعتماد کنم؟

کاملا حق دارید، زیرا که در این فضای آشفته بخصوص در کانال‌های تلگرامی افراد زیادی متاسفانه اقدام به فروش فیلتر شکن‌هایی میکنند که بعد از مدتی کوتاه از کار میفتند و هیچ پاسخ‌گویی در قبال آن ندارند.
اما نگاه ما بلند مدت است و سود خدمات ما در تمدید مجدد آن توسط شما میباشد که این مورد میسر نمی‌شود مگر در صورت رضایت شما، چون با توجه به مشکلات و هزینه‌های راه اندازی سایت و خدمات آن و همینطور هزینه‌های به مراتب بیشتر بازاریابی و جذب مشتری، تداوم خرید شماست که میتونه برای ما سودآور باشه ، به عبارتی سود آوری در سرویس مستمر است تا کلاهبرداری و دریافت پول مقطعی

چقدر زمان میبرد تا اکانت من آماده شود؟

اگر از طریق پرداخت ارز دیجیتال و یا پرفکت مانی اقدام به پرداخت کنید، بلافاصله پس از پرداخت اطلاعات به شما نمایش داده میشود و اگر از طریق تماس با پشتیبانی اقدام نمایید بلافاصله پس از تایید، اطلاعات برای شما ایمیل میشود.

آیا امکان بازگشت وجود دارد؟

بله! اگر هر زمانی به هر دلیلی نیاز به خدمات ما نداشتید میتوانید با پیغام به بخش پشتیبانی از طریق صفحه پشتیبانی و یا پشتیبانی آنلاین، درخواست باقی مانده وجه فیلتر شکنتان را کنید.
اگر هنوز مصرف نکرده باشید پول شما تمام و کمال بازپرداخت میشود، اما اگر مصرف کرده باشید به همان میزان از مبلغ پرداختی کسر میشود و مابقی عیننا تقدیم شما میگردد.

سرعت من کم است، مشکل ازچیست؟

امکان دارد کندی از فیلتر شکن باشد که برای بررسی اکانتتان میتوانید به بخش پشتیبانی تماس بگیرید و در پی حل مشکل و حتی لغو اکانت و بازگشت وجه تان باشید، اما لطفا قبل از نتیجه گیری، موارد زیر را مطالعه کنید و در صورت اطمینان از وجود اختلال به پشتیبانی پیام دهید.
در ابتدا ما فیلترشکن مستقیم به شما تقدیم میکنیم، اما اگر در اپراتور شما پاسخگو نبود، آن‌را با فیلترشکن از لکیشن دیگری عوض میکنیم.
پس ابتدا لازم است از اینترنت خود توسط سایت Speed.cloudflare.com تست سرعت بگیرید.
بعد از باز شدن سایت ۳۰ ثانیه صبر کنید تا سرعت نهایی را به شما نمایش دهد.
توجه داشته باشید که باید کمی صبر کنید تا هم نتیجه دانلود با رنگ سبز و هم نتیجه آپلود با رنگ بنفش نمایش داده شود.
اگر هردو سرعت نزدیک به هم بود مشخص است که سرعت فیلتر شکن بی نقص است و اینترنت شما دچار کندی است، ولی اگر عدد در زمان تست بدون اتصال فیلتر شکن وضعیت سرعت بهتری داشت، مشخص است که فیلتر شکن شما دچار کندی است ، چند بار دیگیر در زمان دیگر تست کنید و اگر همچنان این اختلاف وجود داشت با تهیه اسکرین شات به بخش پشتیبانی پیام دهید تا به فکر چاره برای کانفیگ شما و یا حتی در نهایت بازگشت باقی مانده اعتبار و لغو اکانتتان باشند.

کانکت میشم، ولی بعضی‌ سایت‌ها بار نمیشه

ابتدا لازم است اطمینان حاصل کنید که بدون فیلتر‌شکن به اینترنت اتصال داشته باشید، اما به چند دلیل امکان این مشکل هست:
اینترنت شما دچار قطعی لحظه ای یا طولانی تر شده که باید بدون فیلتر شکن نیز چک کنید که سایتهای عادی را باز میکنید یا خیر

اکانت شما به اتمام رسیده ، اگر بصورت نامحدود خریده اید باید زمان خریداری شده تان را چک کنید و اگر بصورت بسته گیگ خریده اید به احتمال زیاد مصرف شما به اتمام رسیده است یا بصورت بیش از یک کاربر کانکت شده اید و اکانت شما دچار قطعی و اختلال و یا مسدودی شده .
دلیل دیگه ای که خیلی کم رخ میده به علت اختلال در شبکه اینترنت اپراتور شماست که با پیام به بخش پشتیبانی میتونید سلامت اکانتتون رو چک کنید که در صورت سلامت بودن عضویت شما، میتوانید درخواست بازگشت باقی مانده وجه را بکنید یا اینکه اگر امکان آن باشد، تنظیمات دیگری به شما میدهیم تا شاید مشکل مرتفع گردد.
دقت بفرمایید در سرویس v2ray سایت‌های با دامین .ir و یا آی‌پی ایرانی توسط سرور دیگری با آی‌پی آمریکا نمایش داده خواهد شد.

کدام نوع فیلتر شکن را پیشنهاد میکنید؟

با توجه به اینکه هر روز نوع فیلترینگ در ایران تغییر میکند، پاسخ این سوال قطعا نمیتواند دائمی باشد، اما در حال حاضر برای استفاده روزمره ما v2ray را به شما پیشنهاد میکنیم، چرا که معمولا در تمامی اپراتورها سرعت بسیار بالایی دارد همینطور امنیت رمزنگاری آن تایید شده میباشد، ولی اگر شما قصد انجام امور تجاری با سایت‌هایی که ایران را تحریم کرده‌اند دارید و معمولا ه اینترنت پرسرعت ADSL دسترسی دارید، پیشنهاد ما استفاده از Outline میباشد که البته این پروتکل در برخی پروایدر‌ها مثل ایرانسل بسته میباشد.

آیا میتوانم با شما همکاری کنم؟

بله البته، ما خوشحال میشیم بتونیم طیف گسترده‌تری از افراد رو از دردسر فیلترشکن بی کیفیت رها کنی، لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه همکاری با ما صفحه مراجعه نمایید.

سؤال من در این قسمت پاسخ داده نشده، چطور میتونم بپرسم؟

روش‌های زیادی برای تماس با ما دارید از جمله پشتیبانی آنلاین، پشتیبانی در تلگرام و همینطوراز طریق صفحه تماس با ما ، خوشحال میشویم بتونیم کمکی بکنیم.